O tym, jak ważne są spacery na świeżym powietrzu dla rozwijającego się malucha, chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Aby umilić ten czas, potrzebny będzie komfortowy i bezpieczny wózek, najlepiej od znanego i renomowanego w tej branży producenta. A takim bez wątpienia jest Espiro. W ofercie brandu znaleźć można wiele modeli, zróżnicowanych nie tylko pod względem rodzaju, ale również posiadanych funkcjonalności. Dziś pod lupę weźmiemy wózki spacerowe z przekładanym siedziskiem i podejmiemy rozważanie, czy ich zakup to dobra propozycja.

Wózki z przekładanym siedziskiem Espiro

Mianem tych wózków określamy modele, których siedzisko może być montowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. To rozwiązanie jest dość nowe na rynku. Niewielu producentów ma je w swojej ofercie. Wykorzystała ten fakt marka Espiro oferując spacerówki, które zadbają o komfort i bezpieczeństwo malucha w każdej sytuacji. Te modele umożliwiają spacerowanie tyłem do kierunku jazdy, a jednocześnie przodem do rodzica, co jest szczególnie mile widziane zaraz po przejściu z gondoli na spacerówkę, gdy otaczający świat wydaje się maluszkowi taki ogromny i mało bezpieczny.

Wózki spacerowe Galaxy od Espiro

Inżynierowie projektujący wózki Espiro dokładają wszelkich starań, aby ich modele jak najlepiej spełniały rosnące oczekiwania wielu rodziców. To dlatego powstała myśl, aby stworzyć spacerówkę z dwukierunkowym siedziskiem Galaxy, w której podróżowanie będzie jeszcze ciekawsze i przyjemniejsze – dla obu stron. Można je wpiąć przodem do siebie, gdy malec będzie miał potrzebę pogaworzenia lub gdy zechcesz mieć kontrolę w sytuacji spożywania przez niego jakiejś przekąski. Podczas zwiedzania, podróżowania czy podziwiania nowych widoków, siedzisko w wózku Espiro Galaxy można przełożyć przodem do kierunku jazdy, aby z łatwością przenieść się na nowy wymiar komfortu.

Dlaczego jeszcze warto wybrać model Galaxy od Espiro?

Dwukierunkowe siedzisko to nie jedyny atut spacerówki Galaxy. Na uwagę zasługuje również wysokie siedzisko, które w sposób szczególny docenią rodzice preferujący praktyczne rozwiązania. Wysokie siedzisko to gwarancja długiego użytkowania. A co za tym idzie, możliwość wygospodarowania dodatkowych funduszy w rodzinnym budżecie. Galaxy Espiro jest modelem, który jako jeden z niewielu na rynku oferuje najwyższe siedzisko. A wszystko to zapewniając najwyższy komfort przemieszczania – nawet podczas upalnych dni. Sprzyja temu wentylowane, siateczkowe oparcie oraz budka z filtrem UV, chroniącym maluszka przed silnym promieniowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *