Aby dowiedzieć się więcej o ekstrakcie z konopi o pełnym spektrum działania, odwiedź stronę.

Istnieje wiele zastosowań oleju konopnego, w tym leczenie objawów raka, zwalczanie bólu i promowanie ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Olej konopny nie ma skutków psychoaktywnych, ponieważ zawiera tylko śladowe ilości THC, co czyni go bezpiecznym do spożycia. Wiele osób używa olejów konopnych CBD o pełnym spektrum działania codziennie w dążeniu do osiągnięcia optymalnego stanu zdrowia.Jakie są korzyści ze stosowania oleju konopnego?

Poniżej wymieniono najczęściej opisywane korzyści.

  1. Olej konopny może leczyć objawy raka! Naukowcy wykazali, że CBD stymuluje geny związane ze śmiercią, chorobami i uszkodzeniami komórkowymi, a jednocześnie zapobiega rozmnażaniu się komórek. Ma to ogromny potencjał w zwalczaniu komórek nowotworowych w guzach, a także w zmniejszaniu nasilenia skutków ubocznych chemioterapii, między innymi.
  2. Zmniejsz ból! Badania pokazują, że olej konopny ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Jest on z powodzeniem stosowany do zwalczania obu rodzajów schorzeń poprzez naturalne przywracanie dobrego stanu układu endokannabinoidowego organizmu, który pomaga regulować poziom komfortu. 3. Red

zmniejsza lęk Wykazano, że zmniejsza objawy psychozy i schizofrenii, w tym pobudzenie, depresję, wycofanie społeczne i komunikację werbalną. CBD zmniejsza efekty psychoaktywne związane z tetrahydrokannabinolem (THC), więc ludzie mogą czerpać z niego korzyści bez uczucia “naćpania” CBD pomaga również niektórym osobom lepiej się skupić. 4. Olej konopny jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe! Prawie 50 procent całkowitej masy nasion konopi pochodzi ze zdrowych tłuszczów nienasyconych. Zawierają one stosunek 3:1 niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-6 do omega-3, które pomagają regulować hormony i reakcje zapalne w całym organizmie. Porozmawiajmy o tym, co dobre dla ciebie!

  1. Może pomóc zredukować stres! Naturalna równowaga, którą olej konopny wnosi do twojego systemu endokannabinoidowego, może byćuspokajające dla niektórych ludzi. To może pomóc zmniejszyć stres i przynieść na sen. 6. Wspiera zdrowie serca! Niezbędne kwasy tłuszczowe są doskonałe dla komórek układu sercowo-naczyniowego, które wyściełają nasze naczynia krwionośne. Badania wykazały, że olej konopny ma korzystny wpływ zarówno na poziom lipidów, jak i ciśnienie krwi, ważne markery zdrowia układu sercowo-naczyniowego.
  2. Zmniejsza mdłości! Oleje konopne mogą również zmniejszać objawy nudności, w tym poranne mdłości podczas ciąży lub leczenia chemioterapią. 8. Wspomaga funkcjonowanie mózgu!

Olej konopny jest pełen życiodajnych kwasów omega 3 i 6, może być jednym ze sposobów, aby uzyskać więcej “dobrych tłuszczów” w diecie bez poczucia, że spożywasz dodatkowe kalorie! 9. Zwalczaj raka w naturalny sposób… Olej konopnyjest pełna związków antyrakowych, przeciwutleniaczy, witamin i innych składników odżywczych, które mogą naturalnie zwalczać komórki rakowe! Niesamowite jest to, że CBD stymuluje śmierć komórek raka płuc bez szkody dla zdrowej tkanki płuc. Wykazano również, że zatrzymuje rozprzestrzenianie się raka piersi do układu limfatycznego. 10. Dla lepszego snu! Naturalnym sposobem na relaks jest aromaterapia, czyli właśnie to, co zapewnia olej konopny! Może on pomóc Ci się zrelaksować po długim dniu w pracy lub w domu. To proste: wszystko, co musisz zrobić, to wdychać go, kiedy tylko poczujesz się dobrze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *