Rodzice małych dzieci zastanawiają się, które przedszkole w Bielsku-Białej wybrać. Chcą, by ich maluchy miały jak najlepszą opiekę. Nie każdy rodzic chce się zdecydować na przedszkole publiczne, gdyż ma nieco inne wyobrażenie o rozwoju swojego dziecka. Dlatego bardzo często brane jest pod uwagę przedszkole prywatne, gdzie dzieci mają do wyboru dużo zajęć dodatkowych, a poza tym otrzymują wyłącznie zdrowe posiłki. Co więcej, godziny otwarcia w dni robocze dopasowane są do potrzeb pracujących rodziców. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w dobre przedszkole dla Twojego dziecka.

1. Dla kogo prywatne przedszkole?

2. Co daje prywatne przedszkole anglojęzyczne?

Jeśli chodzi o przedszkole niepubliczne, Bielsko-Biała proponuje placówkę w bezpiecznej dzielnicy, czyli przedszkole https://figlarz.eu/. Dzieci mają zagwarantowane atrakcyjne zajęcia w małych grupach, uczą się nowych umiejętności, poznają język angielski i przez cały rok mogą rozwijać swoje zainteresowania.

Dla kogo prywatne przedszkole?

Niepubliczne przedszkole dedykowane jest dla dzieci w wieku 2,5 – 6 lat. Dzieci mogą przychodzić do przedszkola od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 17.00.

Prywatna palcówka przedszkolna zapewnia naukę języka angielskiego z native speakers. Praca z językiem angielskim nie jest traktowana jako typowa nauka, ale jako narzędzie służące do codziennej komunikacji.

Praca z dziećmi jest dostosowana do zmieniającego się świata. Ciekawe zajęcia dla dzieci sprawiają, że pociechy mogą poczuć w przedszkolu smak wspaniałego dzieciństwa.

Dzieci spędzają też dużo czasu na świeżym powietrzu — do dyspozycji jest plac zabaw. Mogą wyjeżdżać na różne wycieczki.

Niepubliczne przedszkole jest więc idealne dla rodzin, w których bardzo ważny jest rozwój dziecka i poszerzanie jego zainteresowań. Przykładem są zajęcia teatralne i plastyczne.

Co daje prywatne przedszkole anglojęzyczne?

Dzieci w wieku przedszkolnym bardzo szybko mogą nauczyć się języka obcego. Nauka poprzez zabawę pozwala wręcz na to, że dzieci kochają uczenie się języka angielskiego. Na zajęcia przychodzą z radością.

Nie da się ukryć, że język angielski to nadal najpopularniejszy język na całym świecie. W przyszłości dziecko, które zna ten język, dużo łatwiej i szybciej nauczy się innych języków obcych.

Tak więc palcówka stawiająca na naukę języka angielskiego oferuje rodzicom same korzyści. Poza tym dzieci, które w ciągu dnia mają dużo zajęć, nie muszą być zapisywane na inne zajęcia poza przedszkolem (chyba że rodzice postanowią inaczej).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *